Лазерна епіляція

лазерна епіляція

Всі жінки хочуть бути привабливими і чарівними. Для цього треба домогтися, щоб шкіра була гладкою і доглянутою.

Незважаючи на численне використання кремів волоски на різних ділянках тіла продовжують рости. Допомогти може тільки лазерна епіляція. Це позитивний метод боротьби з ростом волосся.

Ріст волосся безпосередньо пов’язаний з гормональним фоном людини. Якщо ви буде проводити процедуру з видалення волосся регулярно не менше одного разу на півроку, то ріст волосся помітно сповільнюється. Жінки не будуть більше відчувати ніякого дискомфорту при почервоніннях і запаленнях шкіри. При лазерної епіляції жінка не відчуває болю. Процедура проводиться без застосування спеціальних засобів. Застосовуваний пристрій не дає можливості волосу рости знову. На чутливих зонах застосовується знеболюючий крем.

Після проведення лазерної епіляції подразнень не буває.

Після лазерної епіляції немає вростаючого волосся, гнійників і шрамів. На тілі не залишається ніяких шрамів та інших дефектів.

Після проходження повного курсу епіляції ви протягом тривалого періоду часу не будете страждати від виростають волосся. Під час проведення лазерної епіляції і після неї пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту.

Щоб лазерна епіляція була проведена якісно, треба щоб жінка була до неї підготовлена. В області проведення епіляції ножицями попередньо обрізаються волосся. Коротке волосся дозволять променям досить глибоко проникнути в фолікул і зруйнувати наявний пігмент. Час проведення лазерної епіляції по-різному. Все залежить від того, в якій ділянці тіла видаляються волосся. Під час проведення лазерної епіляції робоча зона охолоджується. Це дає можливість жінці відчувати себе комфортно.

лазерна епіляція

Якщо епіляція проводиться на обличчі, то на очі одягаються спеціальні окуляри.

Після проведення сеансу проводиться обробка протизапальними і зволожуючими засобами.

Читайте также  Подушки и одеяла в вашей спальне

Лазерна епіляція –це безпечний спосіб видалення небажаного волосся. Якісно виконати дану процедуру можуть тільки досвідчені лікарі фахівці в даній області.

Протипоказано застосування даного виду епіляції особам, які страждають на цукровий діабет, певними видами шкірних захворювань і хворим на онкологію. Не дозволяється проводити епіляцію гіпертонікам і особам, які страждають варикозним розширенням вен. Категорично забороняється епіляція вагітним жінкам і матерям в період грудного вигодовування дитини.

Щоб отримати кваліфіковану допомогу, звертайтеся в перевірені салони та спеціалізовані медичні установи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Модный микс
Adblock
detector