Одяг для новонародженого. Як вибрати

 

У наш час можна купити різний одяг для новонароджених. При виборі треба орієнтуватися на зростання малюка. Для новонародженого купуйте комфортний одяг

Вибирайте зручний одяг. Малюки ще не пристосовані до життя. У них можуть виникнути алергічні реакції. Шкіра у них ніжна. Часто з’являються попрілості. Краще купувати речі, зроблені з натуральних матеріалів. Вони екологічно безпечні. Найбільш затребувана бавовна. Він відповідає всім вимогам безпеки.

Ваш малюк ще не навчився тримати голову. Підберіть такий одяг, щоб у вас не виникало труднощів. Зверніть увагу на одяг з кнопками. Для маленьких дітей не можна купувати одяг з неякісними швами. Не обрізаними нитками. Погано пришитими прикрасами. Купіть одяг без внутрішніх швів і ваш малюк буде задоволений.

Краще купувати речі світлих тонів. Яскравий одяг може линяти. Тканини повинні бути якісними. Не забувайте, що дитина повзає і перевертається. В іншому випадку одяг може прийти в непридатність. Гудзики і кнопки міцно фіксуються. Це охоронить малюка від небезпеки потрапляння їх в порожнину рота. Дитина багато рухається. Його рухи не повинні бути скуті.

Правильно вибраний одяг не тісний. Вона відповідає розміру дитини.
Верхній одяг купуйте з урахуванням сезону. Для зовсім маленької дитини підійде конверт. Можна також використовувати комбінезон. Вона повинна зігрівати малюка. Не перегрівайте його, це принесе шкоду. Матеріал може бути різним. Купуйте верхній одяг побільше. Вона носиться кілька місяців, а дитина росте.

Виміряйте окружність голови малюка. Відповідно до цього визначте розмір головного убору. Голова не повинна переохолоджуватися. Тому підберіть головні убори для гуляння і після купання. Теплі шапочки купуйте з маленьким запасом. Вони не повинні дуже щільно стягувати голову.

Читайте также  Спортивное питание как дополнение к основному рациону

 

 

Коли ваша дитина почне вставати на ніжки, йому знадобиться взуття. Поставтеся до її вибору уважно. Вона не повинна сковувати рухів. Купуйте комфортне взуття. Її розмір визначається від довжини стопи. Не треба одягати на дитину взуття більшого розміру. Йому буде незручно ходити. Це може вплинути на ходу. Він може отримати травми. Твердий задник зафіксує ногу малюка. Йому буде зручно пересуватися. Взуття з закритим носом охоронить пальчики малюка. Ортопедичне взуття треба замовляти. Не купуйте взуття, що було у вжитку.

Якщо ви купуєте якісний одяг, треба пам’ятати, що вона дасть усадку. Найбезпечніша тканина для дитячого одягу – це бавовна. Одяг з такої матерії м’яка. Приємна на дотик. Це екологічно чистий матеріал. Не викликає роздратування

До одягу для дітей завжди пред’являються підвищені вимоги. Одяг виконує захисну функцію. У дитячому віці процеси терморегуляції недосконалі. Діти можуть переохолоджуватися або перегріватися. Вимоги до одягу визначаються санітарними нормами. Одяг сприяє загартовуванню організму.

Купуйте якісний і добротний одяг. Бережіть свого малюка. Щастя і здоров’я вам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Модный микс
Adblock
detector