Весілля у Жовкві неподалік від Львову.

Відсвяткувати весілля великою родиною та кількістю гостей можливо неподалік від міста Львів. Гостинно приймає весілля Жовква, готель, в якому розташований банкетний зал, номери для відпочинку. У самому місті є багато місць для прогулянок, історичні та зворушливі пам’ятники архітектури.

Відвідати hotelsobieski.com.ua приємно та зручно, адже до готелю функціонує трансфер. Гостей залюбки зустрінуть на вокзалі та супроводять на місце проживання у готелі. Заселення супроводжується працівниками готелю, вони допоможуть вам розташуватися у покої. Така супроводь можлива як для поодиноких гостей, так і для груп, на деякий випадок присутні транспортні засоби.

Банкетний зал у ресторані приймає як велику кількість гостей, так і можлива тиха сімейна вечеря у затишному невеличкому залі. Усього готель утримує чотири різноманітні банкетні зали на деякий смак та потребу. Наїдки та напої готуються у ресторані, європейська кухня та вишуканий смак пасуватиме деякому найвибагливішому та прискіпливому гостю. Ціни здивують, адже за обслуговування на найвищому рівні по стандартам європейського рівню, вартість досить невисока та доступна. Якщо ви побажаєте справити весілля в нашому готелі, персонал до найменших дрібниць продумає і втілить в реальність найцікавіші ідеї по прикрасі залу, витримуючи стиль весільного торжества навіть в найменших дрібницях.

Готельний комплекс Sobieski не залишається осторонь при обдаровуванні молодих весільними подарунками. Номер в подарунок молодятам став доброю традицією готелю. Відпочити після пишного торжества в шикарному номері — гарний початок сімейного життя.

Весілля прийнято святкувати декілька днів. То й залишитися на відпочинок на декілька днів, можна, замовивши номер на потрібний час. Номери до вподоби кожному:

  • Люкс,
  • Півлюкс,
  • Комфорт,
  • Стандарт.

Після банкету на другий день поправин персонал підготує стіл, також розкішний, але у меньшому залі.

Читайте также  Цирк в Киеве.

Все саме необхідне та максимальний затишок очікують вас у гостинній оселі. Для своїх гостей працівники готелю підготували все найнеобхідніше для повноцінного відпочинку і відчуття розкоші та благополуччя.

Для тих, хто не бажає розкоші і задовольняється комфортом і практичністю, підготовлені номери іншого типу, в них немає нічого зайвого і вони максимально відповідають вимогам чистоти, зручності і обладнані всім найнеобхіднішим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Модный микс
Adblock
detector