Як правильно вибрати та купити подушку

девушка спит

Від якості нічного і денного сну безпосередньо залежить самопочуття людини. І не має значення, скільки їй років. Якщо сон неспокійний і поверхневий, то на ранок ми відчуваємо себе розбитими і не виспаними. Подушки для сну мають величезне значення, так як багато в чому вони визначають якість відпочинку і подальше самопочуття. Тому так важливо правильно вибрати подушки для сну.

По-справжньому правильна подушка для сну повинна бути не тільки затишною (хоча і це важливо). Вона повинна швидко відновлювати свою початкову форму, не поглинати запахи, не викликати алергічних реакцій, легко пратися і швидко сушитися.

Сьогодні на ринку постільної білизни та аксесуарів доступні різні види подушок у великому асортименті. Всі вони діляться на дві групи.

  • Перша – класичні подушки, які виконані у вигляді квадрата або прямокутника.

  • Друга – спеціальні ортопедичні моделі. За своєю формою вони нагадують звичайний валик і оснащені поглибленням для голови. Ортопедичні подушки краще вибрати тим, у кого діагностовано патології опорно-рухового апарату і, зокрема, хребта. Підбирати їх потрібно таким чином, щоб аксесуар повністю копіював контури людського тіла, в тому числі шийного відділу.

Звичайнi чи ортопедичнi подушки купити?

Так яка подушка краще для сну для здорової людини – звичайна або ж ортопедична? Щодо останнього варіанту думки лікарів дещо розходяться. Одна частина фахівців вважає, що ортопедичний валик неправильно використовувати регулярно для звичайного відпочинку. Його жорстка і статична форма може викликати болі в області шийних хребців. Тому такі лікувальні подушки найкраще підходять для короткочасного і нерегулярного застосування.

Інша частина сходиться на думці, що валик добре підтримує голову і шию під час сну. Тому його можна і потрібно купувати для повсякденного відпочинку. Як і якi саме купити подушки, в будь-якому випадку вирішувати вам. Але якщо ви надумали все ж купувати ортопедичну модель, порадьтеся з вашим лікарем.

Читайте также  Характер человека родившегося в мае, июне, июле, августе

девушка спит

Вiд чого залежить на подушки цiна

Всі подушки діляться на різні категорії, і їх ціна залежить від типу наповнювача, а також матеріалу чохла. Крім того, в сучасних моделях використовуються новітні технології, що сприяють тому, що виріб може «дихати», відрізнятися терморегуляцію і адаптуватися під індивідуальні анатомічні особливості людини. Всі ці особливості і багато іншого впливає на вартість подушки, докладніше про це ви можете дізнатися на сайті Penelope Bedroom http://penelopebedroom.com.ua/podushky/.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Модный микс
Adblock
detector